Protel Cloud PMS, otellerin operasyonlarını nasıl dönüştürdü?

Stellenbosch Hotel'in operasyonlarını kolaylaştırmak için kullanıcı dostu bir PMS'ye ihtiyacı vardı. The Stellenbosch Hotel'in sahibi olan Ma-Afrika Hotels, misafir verilerinin sistemde korunacağına dair güvence istedi. Bu nedenle, Stellenbosch Hotel ve Best Western Cape Suites Hotel dahil olmak üzere zincirdeki diğer markalarda Protel Cloud PMS kuruldu.


Çözüm

Protel Cloud PMS'si Stellenbosch Hotel için yol gösterici oldu ve operasyonlarını dönüştürdü. Protel Cloud PMS, kullanımı kolaylaştıran kullanıcı dostu bir arayüze ve kapsamlı özelliklere sahiptir. Güçlü raporlama ve analiz özellikleri sunduğu için otelin günlük işleyişinde verimlilik yarattı. Böylece personel, bilinçli kararlar vermek için gereken bilgilerle donatıldı. Sistemin veri güvenliği ve uyumluluk önlemleri, sistemin misafir bilgilerini güvenilir bir şekilde koruduğunu bilerek ekibe güven aşıladı. Ma-Afrika Hotels Operasyon Direktörü Gerda van Wyngaardt, "Cloud PMS sisteminin konaklama sektörünün özel ihtiyaçlarını anlama konusundaki kararlılığının bir kanıtıdır" diyor.


Sonuçlar

Stellenbosch Hotel için Protel Cloud PMS, bir yazılım çözümünden daha fazlasıydı; otelin çalışma biçimini yeniden tanımladı. Gerda'ya göre PMS'nin uyarlanabilirliği özellikle önemli çünkü 'mevcut sistem ve süreçlerimizle kusursuz bir şekilde bütünleşiyor'. Müşteri başarısına verilen destek ve bağlılık da "eşsiz" olmuştur. Protel PMS, Ma-Afrika Otelleri için sadece bir sağlayıcı değil, şirketin yolculuğunda bir ortaktır. Personel, ihtiyaç duyulduğunda eğitim, rehberlik ve yardım yoluyla sistemden en iyi şekilde yararlanabilmelerini sağlamak için ekibin ilgisinden özellikle yararlandı.


Hollybourne Developments, Protel Cloud PMS ve Ödemeleri birleştirerek operasyonları nasıl kolaylaştırdı?

Yirmi yıldan fazla bir süredir Hollybourne Developments, Alton ve Basingstoke'ta üç otel işletiyor. Her otelin hedef kitle ve amaçları farklı. Düğünler için mükemmel olan gözlerden uzak bir mekandan, kurumsal misafirlere hizmet veren 63 odalı bir otele ve bir şehir oteline kadar. Hollybourne Developments'ın, farklı konumdaki otellerinin tümü için işe yarayabilecek bir ödeme çözümüne sahip Otel Yönetim Sistemine (PMS) ihtiyacı vardı.

Hollybourne Developments, her otelin farklı ihtiyaçlarını ve kapasitelerini karşılayacak PMS ararken ödemelerini de kolaylaştırmak istiyordu. Operasyon ve Hesap ekiplerinin, her otelin işleyişini denetlemek için merkezi olarak yönetebilecekleri bir sisteme ihtiyacı vardı. Rezervasyonlardan resepsiyona ve ofis işlerine kadar her şeyin kolay, eş zamanlı erişim ve yönetim için tek bir merkeze ihtiyacı vardı.

Çözüm

Hollybourne Developments, esnek ve anlaşılır bir PMS ve ödemeler çözümü sağlamak için Protel PMS ile çalıştı. Sorunsuz bir müşteri yolculuğu oluşturmak her üç otel için de önemliydi; dolayısıyla pos makinesinin hızı ve online rezervasyon kolaylığı çok önemliydi. Europrotel yazılımı, PMS ve ödemeleri optimize ederek müşterilere ve personele kullanıcı dostu bir deneyim yaşattı. Eski ödeme teknolojisini beklemek yerine çözüm ekibini kullanarak platformda canlı değişiklikleri ve ödemeleri görebilirsiniz. Bu, otellerin günlük işleyişindeki kullanıcı deneyimini iyileştirir.


Sonuçlar

Otellerin PMS ve ödemelerini birleştirmek Hollybourne Developments için önemli bir adım oldu. Çözüm ve destek ekibi, otel çalışanlarının yeni sistemi hızlı öğrenmelerine olanak tanıdı. 

Europrotel ekibi soruları yanıtlamak, demolar aracılığıyla ekibe yardımcı olmak ve süreç boyunca ekibe rehberlik etmek, oteldeki her personele geçiş boyunca destek vermek için hazır. Ayrıca Europrotel'in hızlı desteği sayesinde ekipler yeni sistemleri oldukça hızlı kullanmaya başlayabiliyor. Yeni çözümler ile personelin işlemlerini kolaylaştırıp müşteri deneyimini iyileştirmek için siz de bize ulaşın.