Hakkımızda

Hakkımızda

Europrotel, Protel Hotelsoftware GmbH’nin (www.protel.net) lisanslı Türkiye, Gürcistan, Irak, KKTC, Kazakistan, Özbekistan distribütörüdür.

1994 yılından bu yana Protel GmbH, otel ve otel ile ilgili sektörlere yazılım geliştirirek özel servis çözümleri sunmaya devam etmektedir. Protel’in istikrarla bu sektöre odaklanması, onu profesyonel otel yönetim sistemlerinin liderlerinden ve en tecrübelilerinden bir tanesi haline getirmiştir.

Sunduğu bulut-tabanlı (cloud-based) ve sunucu-tabanlı (server-based) otel yönetim sistemleri ve entegre mobil uygulamaları sayesinde otellere ve otel misafirlerine eşsiz deneyim yaşatmaktadır.

Almanya Dortmund’daki merkez ofisi, Viyana ve Dubai’deki şube ofisleri ve 80 ülkeden fazla lokasyondaki 14,000’in üzerinde kurulumunun bulunduğu otel ve otel yönetim okulları Protel’in uzmanlığı ve güvenilirliğini kanıtlayacak niteliktedir. Robinson Hotels & Resorts, Mövenpick Hotels, Virgin Limited Editon Hotels, Barceló Hotels & Resorts, Best Western, Rocco Forte Hotels dünya genelinde sistemlerimizi kullanan prestijli zincirlerden bazılarıdır.

Protel GmbH ürünleri Türkiye’de EuroProtel markası ile Dijital Otel Yönetim Bilişim Sistemleri Ticaret A.Ş. tarafından pazarlanmaktadır.

Kadromuz

İlker URAL
Training and Support Manager
Zafer ERGÜL
Software Development Manager
Yavuz ÜMAY
Training & Support Specialist
Nurhan DOĞAN
Training & Support Specialist
Buket PEKMEZ
Executive Assistant and Administrative Affairs Officer
Şinasi GÜRPINAR
Marketing and Business Development Manager
Sertan İRİM
Training & Support Specialist